نحوه ثبت نام و دریافت گوشت برزیلی (بسته سه کیلوگرمی)

نحوه ثبت نام

به اطلاع کارکنان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رساند با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران وزارت جهاد کشاورزی، امکان خرید گوشت منجمد برزیلی با قیمت مصوب هر کیلوگرم 29 هزار تومان فراهم شده است.

متقاضیان می توانند از روز چهارشنبه 8 اسفند لغایت یکشنبه 12 اسفندماه 1397 ضمن مراجعه به بخش فروشگاه بسامان به آدرس www.besamancard.com نسبت به تکمیل فرم مربوطه (هر کارمند تا سقف 4 نفر و به ازای هر نفر 3 کیلوگرم جمعا 12 کیلوگرم) اقدام نماید.

تکمیل این فرم ها به منزله پیش ثبت نام تلقی شده و در صورت عدم رسیدن به حد نصاب، مبلغ واریزی عینا به حساب اعلام شده در فرم عودت خواهد شد.

 این گوشت ها با قیمت تنظیم بازار به ازای هر کیلوگرم 29 هزار تومان عرضه خواهد شد.

بعد پایان ثبت نام، تاریخ و ساعت تحویل گوشت طبق محل انتخابی و از طریق پیامک به شماره موبایل اعلام شده در فرم اعلام خواهد شد.

تمامی کارکنان شاغل، بازنشسته و مستمری بگیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند از طریق این سایت نسبت به ثبت سفارش های خرید خود اقدام نمایند و محدودیتی برای آنها و خانواده ایشان نخواهد بود.

در ضمن تسهیلات ویژه ای برای دارندگان کارت بسامان در نظر گرفته شده است. اعضا بسامان می توانند با وارد نمودن کد ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت خرید بسامان خود، در قسمت کوپن تخفیف در صفحه تسویه حساب از 5/2 درصد تخفیف ویژه بهره مند شوند. ضمنا متقاضیان می توانند با شارژ کیف پول خود در فروشگاه و درج شماره 16 رقمی خود در زمان شارژ از 5/2 درصد دیگر تخفیف استفاده نمایند. بدین ترتیب با استفاده از این روش جمعا 5% زیر قیمت مصوب بازار (به ازای هر کیلوگرم 27550 تومان) ، هزینه پرداخت خواهند کرد.

 از آنجا که این گوشت ها از اداره کل پشتیبانی امور دام استان تهران وزارت جهاد کشاورزی تهیه شده، لذا سلامت آن به تایید آن اداره کل رسیده است.

این گوشت ها جهت رفاه حال مصرف کنندگان (کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) و تامین مایحتاج ایشان توزیع شده و فروش آن به غیر ممنوع می باشد.

تذکر: با توجه به اینکه مقدار وزن بسته بندی گوشت ها یکسان نبوده و بین 100 تا 500 گرم متغییر می باشد؛ در نتیجه ممکن است وزن گوشت بسته بندی شده، کمتر و یا بیشتر از فاکتور پرداختی شما باشد. بدیهی است مابه التفاوت مبلغ در زمان تحویل محاسبه و در محل دریافت خواهد شد.

17 thoughts on “نحوه ثبت نام و دریافت گوشت برزیلی (بسته سه کیلوگرمی)

  • مدیر سایت says:

   تمامی این مراحل بر اساس درخواست وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته و آنها اطلاعات خریداران را از ما دریافت می نمایند

 1. 9194906514 says:

  سلام من از تخفیف کارت استفاده نکردم می شود خرید خود را ویرایش کر د

 2. حسینی says:

  باسلام
  لطفا به جای گوشت یخی گوشت گرم بدهید.. مرغ و تخم مرغ را هم در لیست قرار دهید ولی به قیمت دولتی و ارزان حتی در صورت امکان به صورت قسطی بدهید

 3. 9124361910 says:

  لطفا شماها كه پيگير اين موضوع شده ايد براي همكاران با اين اوضاع اين تسهيل رو فراهم كنيد شفاف بگيد قيمت چندگانه اين گوشتهاي يخي براي چيست ؟
  مثلا 29000 تومان در اطلاعيه ، توزيع در فروشگاه 1 با قيمت 31500 و32500 و اخيرا هم كه اعلام نموديد گوسفندي 32500 تومان و گاوي 37500تومان؟!
  اگه حق زحمته كه نوش جان . ولي اگه قيمت مصوبه واقعا چرا؟

  • مدیر سایت says:

   از آنجا که این گوشت ها از طریق اداره کل دام و طیور وزارت جهاد کشاورزی از طریق ارز وارد می شود و در این روزها قیمت ارز متغییر می باشد، هر روز یک قیمت به ما اعلام می نمایند و ما بر اساس قیمت اعلامی آنها، قیمت نهایی را به متقاضیان اعلام می نماییم. لذا این قیمتها مرتب در حال تغییر است.
   در ضمن چون شرکت تعاونی اعتبار وزارت ارشاد نظارت مستقیم در توزیع این گوشت ها دارد و قیمت ها بطور مستقیم از طرق وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ می گردد لذا امکان تعیین مبلغ دلخواه وجود نداشته و باید طبق قیمت اعلامی و مصوب این گوشت ها توزیع گردد.

 4. 09123723039 says:

  باسلام و احترام . در حال حاضر امکان درخواست گوشت یخی مهیا می باشد. با کجا تماس بگیرم.

 5. غفرانی says:

  سلام.باوجوداینکه پیامک ثبت نام دریافت کردم فراموش کردم ثبت نام کنم…ترتیبی اتخاذنشده جهت تمدیدمهلت ثبت نام؟

 6. حسین says:

  با سلام و خسته نباشید امروز در وزارتخانه گفتن که برای خرید گوشت گرم به سایت مراجعه و ثبت نام کنید من همه جا گشتم ولی کجا را باید برم که نمیتوانم پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید و نحوه ثبت نام را در صفحه اصلی بگذارید که راحت باشیم ممنون و متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *