شرکت تعاونی اعتبار وزارت فرهنگ و بسامان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

شرکت تعاونی اعتبار وزارت فرهنگ

شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت بسامان همزمان با اعیاد ماه شعبان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اساس این تفاهم نامه، شرکت بسامان متعهد است تا شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود یاری کند.

بر این اساس شرکت فوق الذکر تمام سعی خود را برای شناسایی، معرفی و عقد قرارداد با مراکز ارایه دهنده خدمات فرهنگی، هنری، گردشگری اعم از زیارتی و سیاحتی، بهداشتی و درمانی، فنی، بازرگانی، اقتصادی، آموزشی، ورزشی، سرمایه گذاری، خدمات شهری، صنعتی، اجتماعی، نمایشگاهی، شرکت های حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی، ریلی (داخلی و خارجی) و … به منظور ارایه خدمات، تهیه و تامین کالاهای مورد نیاز اعضاء شرکت تعاونی به کار خواهد گرفت.

گفتنی است همکاری در حوزه بهداشت و درمان از طریق انعقاد قرارداد با مراکز ارایه دهنده خدمات پزشکی، بیمارستانی، درمانی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، زیبایی و …، ارایه خدمات فروش کلیه کالاهای مجاز از طریق عقد قرارداد با کارخانجات و شرکت های تولیدی و توزیعی داخلی به منظور حمایت از کالاهای ایرانی و فروش این محصولات و خدمات از طریق فروشگاه های حقیقی و مجازی به طور مستقل و یا از طریق شراکت با سایر اشخاص حقیقی و حقوقی از دیگر بخش های این تفاهم نامه می باشد.

از دیگر مواردی که در این تفاهم نامه مورد تاکید قرار گرفت ایجاد ارتباط دو سویه بین بانک ها و شرکت تعاونی به منظور تسهیل در ارایه وام به کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری همایش ها و مراسم مرتبط با شرکت تعاونی و تامین هزینه های مربوطه از طریق جذب اسپانسر و …، طراحی، سفارش، تولید بولتن های مشترک خبری و به روز رسانی بخش خبری و اطلاع رسانی های مربوط به اخبار شرکت تعاونی در سایت شرکت بسامان و همچنین به روز رسانی بانک اطلاعات همکاران بود.

طبق این تفاهم نامه همکاری؛ تهیه و توزیع کارت های هوشمند شرکت بسامان برای تمامی اعضای شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ساماندهی اطلاعات مالی و ارایه انواع خدمات مذکور و به روز رسانی اطلاعات این کارت ها از مهمترین اهداف این تفاهم نامه است.

همچنین کارت های هوشمند به نام هر عضو صادر شده و امکان خرید از مراکز طرف قرارداد و سایت شرکت بسامان را خواهد داشت.

لازم بذکر است این تفاهم نامه در چند فاز و طی مراحل مختلف عملیاتی می شود و امکانات ویژه ای برای دارندگان این کارت ها در نظر گرفته شده که به مرور زمان به ایشان اعلام خواهد شد.

این مطلب در بخش دسته‌بندی نشده قرار دارد. این مطلب را به علاقه مندی های خود اضافه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *