درباره بسامان
ورود

پنل ورود به حساب کاربری

کد ملی *
رمزعبور *
مرا به خاطر بیاور

تلفن : 28429000 - 021

شرکت بسامان نماینده ی انحصاری شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارائه ی خدمات الکترونیک به اعضا و کارکنان محترم آن وزارتخانه و با هدف ترویج فرهنگ تجارت الکترونیک، بعد از طی مراحل قانونی و اخذ تاییده های لازم، جهت آسایش مصرف کنندگان و ایجاد زندگی هوشمندانه توانست پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده ایجاد و انواع خدمات فرهنگی، هنری، ورزشی، تفریحی و رفاهی را ارئه نماید تا بخش عمده ای از نیازهای دوایر دولتی و خصوصی را در سطح کشور تامین و اطمینان کامل مشتریان خود را در کارایی پایدار و اتکاپذیری فراهم نماید.

شرکت بسامان در طول این سالها با شناسایی نیازهای عمومی شهروندان و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر بصورت مستقیم با مدیران کارخانجات و تولیدکنندگان داخلی و ارائه دهندگان خدمات رفاهی ارتباط برقرار نموده و امید دارد با فروش و توزیع گسترده محصولات بدون حضور واسطه گران گام بزرگی در گسترش تولید در کشور بردارد.

از آنجایی که ما به مسئولیت خود به عنوان پیشتازی خلاق در جامعه واقفیم حین تحقق بخشیدن به ارزش های مشترک کارمندان و شرکایمان ، تلاش ها و منابع خود را وقف ارائه ارزش هایی نو به صنعت و مشتریان می کنیم تا از طریق دنبال کردن مداوم ارزش آفرینی و نو آوری پیشگامانه، متعهد به بهسازی آنها شویم.

ما در شرکت بسامان می خواهیم آینده ای خلق کنیم که برای همگان هیجان انگیز و نوید بخش باشد. بسامان مجموعه ای از اهداف ویژه را ، به عنوان راهنمایی برای درک عمومی و هدفی قابل سنجش، در چشم انداز خود گنجانیده است...

ارکان اصلی راهبردی و کلیدی ما در شرکت بسامان که اکنون بخشی از فرهنگ و مدیریت شرکت بسامان شده است ابتکار عمل های حاکم بر کارها را به این شکل توصیف می کند.

درباره بسامان | وبسایت بسامان

مشتاقانه در انتظار کشف حوزه های جدید کسب و کار برای روبرو شدن با چالش های جدید و فرصت های پیش رو هستیم و همچنان به ایجاد ظرفیت و تخصص در راس دستاوردهای کنونی خود ادامه خواهیم داد تا به پیشبرد رقابت جویی و سابقه نو آوری این شرکت کمک نماییم.